אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

עוד שימוש נפלא ל Apple Vision Pro אם אתם מליונרים

האמת שטרם מובן לי לגמרי השימוש הרחב במה שפורשה מציגים כאן, אבל אם נוכל לצפות בעתיד במרוצים ככה, אז יצאנו מרוצים

שתפו:

וברצינות, אם נתעלם מתת הכותרת המגוחכת שלי, יש כאן עוד דוגמה אפשרית בה אפילו שימוש פשוט של אין סוף (ריאלי) שטח עבודה יכול להועיל כשאנחנו רוצים להתעמק בתחום מסוים. במקרה הזה, מבט מקיף על מבחן המהירות שפורשה ביצעה לדגם החשמלי האימתני שלה.

אני מאמין ששימושים כאלה עוד יכולים להשתפר באופן בה נוכל להיטמע בנושא אותו אנו בוחנים. אך כבר כאן ניתן לראות שהצבת מצלמה בתוך תא הנהג, יחד עם חיבור לכל מדדי הרכב והמסלול, יחד עם שטח העבודה העצום, נותנים לאדם אחד גישה לאינספור נתונים שימושיים כשבקלות יוכל גם במה להתמקד יותר או פחות.

World Premiere Taycan Turbo GT - NewsTV Porsche - newstv.porsche.com - index-f2-v1-a1.m3u8 -  - 2024-03-12 15-09-11-00-08-45-123.

ולגבי התיאוריה שלי בתת כותרת, עם פורמולה 1 ישכילו לאמץ את הטכנולוגיה, אני בטוח שצופים רבים ישמחו לצפות כך במירוצים, לעבור בין מבט מתוך תא הנהג (לא תמיד, יש כאן אלמנט של סודות תעשיתייים אני מאמין) לבין ממבט מסלול, ועל הדרך להגדיל ל100 אינץ׳ וכמובן לשמוע הכל בסראונד.

אם רק לאפל היה איזה תחום ספורטיבי בו יכלה להשקיע ברכישת הזכויות, ושנטפליקס כבר הצליחה להוציא ממנו מיליוני צופים…

הסרטון המלא מצורף, החלק הרלוונטי לאפל, כולל מספר מילים מטים קוק, החל מדקה 08:30 בערך.

World premiere of an even more dynamic Taycan 

שתפו:

עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *