אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

אפלוג - הפודקאסט

כל פרקי התכנית:

החורים שיהיו או לא באייפון, האייפד שיהיה וגב הזכוכית שלא, המשקפיים שוב נדחו למרות שמעולם לא הוכרזו וגם – תכנים ופרסים לאפל טיוי, באג חמור בספארי ועוד חדשות אפל מהשבועיים האחרונים.
סיכום שנת 2021 של אפל, עם ידיעה אחת משמעותית (פחות או יותר) מכל חודש בשנה המאוד מוזרה זו.
מה קרה לצנזור הפורנו, שמועות על מצלמות ומסכים וכמה חדשות על עדכונים, תכנים מתקרבים לאפל טיוי, תכניות עתידיות של אפל ורגע מיוחד בהיסטוריה של אפל.
אפל מלשינה על NSO, גורמן עם המון שמועות חומרה, אפל וסין מפתחות יחסים כבר 5 שנים ו275 מיליארדים, מה קורה עם כל מה שאפל הבטיחה ל2021 ועוד עדכונים וחדשות.
אפל תובעת את NSO, מאפשרת לכולם לתקן בעצמם מכשירים, תשחרר מכונית אוטונומית ב-2025, תבנה מגדל חדש בהרצליה, מרמה בחנות ואפילו כמעט הכל נכון!
מודם של אפל באייפון, דיסני וסטאר וורס בארקייד, עוד ערעור על חנות האפליקציות, 30 מליון פיצוי לעובדי החנויות, עדכוני אפל טיוי, חבר דירקטריון חשוב חדש ועוד חדשות אפל של השבוע.
עתיד המעבדים של אפל, הפודקאסט הראשון של אפל, טריילר לסרט מסקרן, מגי׳ק מקבל סדרה. עוד מהנדס מטסלה עובר לאפל, תקלה במונטהריי ומשחקים של נטפליקס באייפון
תמונת כותרת פרק 80 של אפלוג
ביטס חדשות, בעיות מלאי שהשפיעו על הדוחות הכספיים של אפל, כשחברות מאבדות מיליארדים בגללה ושלל עדכוני אפל טיוי ועוד חדשות אפל של השבוע
מקבוק פרו החדש לפרטי פרטים, גם על איירפודס 3 ואפל מיוזיק, אפל טיוי ועוד חדשות אפל מהשבוע.
מיד אחרי סיכום האירוע בפרק שגרתי של אפלוג, המשכנו בשידור חי בהשתתפות צופים ומאזינים מטלגרם, יוטיוב ופייסבוק. חפרנו לעומק על חלק מהדברים שהוכרזו ובאופן כללי היתה שיחה ראויה לפרק בונוס. לפיכך – קבלו פרק בונוס!

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב reddit
שיתוף ב reddit
שיתוף ב vk