אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

ההכלאה שלא ידענו שרצינו בין מק לאייפד – MacPad

מה קורה אם מסירים למקבוק אייר את המסך, מדביקים לו אייפד במקום ומחברים הכל לויז׳ פרו?

שתפו:

אחד הכתבים והפודקאסטרים האהובים עליי – פדריקו ויטצ׳י מאתר Macstories.net הוא ממשתמשים הVision Pro הראשונים, עד כמה שאפשר כשאתה מזמין את היחידה שלך במיוחד לאיטליה באמצעות אינספור קומבינות ומכסים.

אבל כשניסה לנצל עד תום את המכשיר, במיוחד במצב בו הוא שיתף את מסך הMac שלו, הוא הגיע למסקנה שלשימוש מיטבי צריך חווית מקלדת וטראקפד מיטבית שתעבוד מעולה במצב הזה.

את כל הסיפור, כולל פירוט מלא וארוך על התהליך, תוכלו לקרוא בכתבה המפורטת שלו (וגם בכמה פרקי פודקאסטים), אבל בקצרה – הוא החליט לאחד בין הטוב בכל העולמות –  אייפד עם מסך המגע שלו ומליוני האפליקציות (ויטיצ׳י הוא אחד המומחים בעולם לשימוש באייפד כמחשב ראשי) והמקבוק אייר שלו, עם מקלדת וטראקפד שנועדו לעבודה ניידת וכמובן מערכת ההפעלה עצמה שניתנת לשימוש גם בVision Pro וגם באייפד (עם שיתוף מסך). לשם כך הוא פירק את המסך מהמק וחיבר את מה שנאר לאייפד עם צירים מאולתרים. (חלק מהתהליך הוא בהשראת .סרטון יוטיוב שהפך ויראלי של לוק מיאני)

בקיצור – מדען משוגע, עושה ניתוחים משוגעים (שלא כדאי לנסות בבית כמובן), כדי ליצור יציר כלאיים שיכול להיות מפלצת מגושמת, אבל אולי גם מה שכולנו חולמים עליו.

For the past three weeks, I’ve been using something I call a “MacPad” as my new laptop. The MacPad is a hybrid device that serves multiple purposes:

  • It’s a keyboard and trackpad for my Vision Pro;
  • It’s a Mac with a detachable display;
  • It’s an iPad Pro with an external keyboard and trackpad.
 

You know where this is going. These aren’t three separate devices: it’s one computer made of, well, two computers working together thanks to the magic of Apple’s ecosystem. It’s a Mac with an iPad display that I can detach and use as a tablet whenever I want; it’s an iPad that transforms into a Mac when docked. And, it’s the ideal keyboard and trackpad accessory for the Vision Pro.

In researching keyboard options for the Vision Pro, I ended up building the convertible Apple laptop-tablet that I so desperately want the company to make.

Let me explain how

 

מקור: MacPad: How I Created the Hybrid Mac-iPad Laptop and Tablet That Apple Won’t Make

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *