אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

פול ראד ווויל פארל בקומדיה פסיכולוגית שחורה

הפסיכולוג מהדלת ליד - מה קןרה במערכת יחסים בין מטפל למטופל בה וויל פארל הוא אולי זה שמבקש טיפול אבל הוא כנראה לא זה שצריך אותו

שתפו:

אחרי טיזר טריילר ופרטים ראשוניים, אפל פרסמה היום טריילר מלא לסדרה המצופה The Shrink Next Door. מדובר ב״מיני-סדרה״ בת שמונה פרקים שתעלה ב12 בנובמבר כל יום שישי, בכל העולם.

הסדרה מבוססת (יותר נכון ״בהשראת״) סיפורים אמיתיים ופודקאסט באותו שם. פול ראד מגלם את ד״ר אייזק הרשקוף, פסיכיאטר המטפל, מנצל ומסיט את המטופל שלו במשך עשרות שנים. את המטופל מרטין מרקוביץ מגלם וויל פארל. אשתו של הפסיכיאטר לא מודעת כלל למתרחש עם בעלה ואחותו של מרטין (קתרין האנט) מבינה עם הזמן את מה שמתרחש וחוששת לגורל אחיה.

הטריילר מרחיב את מה שנרמז לנו בטיזר ואנו רואים קטעים מתוך שנים של מערכות יחסים של השניים, רואים חלק מהטירוף שנרקם וכמובן ניצוצות של קומדיה שחורה כמו שרק כוכבים מטורפים כמו ראש ופארל יכולים לספק. 

באופן אישי אני יכול לציין שאני אוהב לראות את וויל פארל בתפקידים האלה. תפקידים בהם אמנם הוא לא לגמרי בתפקיד דרמטי, אך הוא גם לא עוטה עליו דמות מדומיינת מטורפת לחלוטין. דמותו של פול ראד נראית מוקצנת מעט גם כן, אך נראה ששניהם מגלמים דומויות מטורפות במידה מדוייקת מספיק כדי שהקומדיה תשולב עם המותחן הפסיכולוגי והדרמה שנרקמת.

את הסדרה יביים מייקל שואואלטר (“חולי אהבה״) וג׳סי פרץ (“GLOW”, ״נאמנות גבוהה״). על התסריט ג׳ורג׳יה פריצ׳ט (זוכת אמי, גלובוס הזהב, באפטה וגילדת התסריטאים).

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *