אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

מבט ראשון לאירוע טלוויזיוני ייחודי – עם דינוזאורים!

אפל מציגה סדרת טבע מרהיבה בת שבוע בשם ״כוכב הלכת הפרה-היסטורי״ בדיבובו של סיר דייויד אטינבורו האגדי ועם פס הקול של הנס זימר האגדי לא פחות

שתפו:

אפל שחררה היום מבט ראשון לאחד האירועים המיוחדים יותר שיצא לנו לראות בתקופה הקצרה שהשירות קיים – מיני סדרה דוקומנטרית פרה-היסטורית בת חמישה פרקים שתשודר במשך חמישה ימים ברצף, בניגוד לדרך בה אפל שחררה עד היום את הרוב המוחלט של התכנים שלה.

הסדרה תתאר את החיים על כדור הארץ לפני 66 מליון שנים, כולל חופים, מדבריות, ימיות, מדבריות קרח ויערות. כולם מלאים בחיים וצומח כולל כמובן הדינוזאורים של התקופה כפי שטרם ראינו אותם, על פי מחקרים עדכניים, ממעמקי האוקיינוס ועד אפילו חיי המשפחה של הטירנוזאורוס רקס האימתני.

טיזר:

״כוכב הלכת הפרה-היסטורי״ מופק בשביל אפל על ידי מחלקת הטבע המפורסמת הטבע המפורסמת של ה BBC, כשעל ההפקה מופקדים מייק גונדון וג׳ון פאוורו. פאוורו שם לא סתם, כיון שעל האפקטים מופקדת חברת MPC שאחראית על האפקטים הויזואלים בסרטים ״מלך האריות״ ו״ספר הג׳ונגל״ אותם פאוורו ביים. את התמונות יתאר סיר דייויד אטינבורו, שאחראי לכמה מסרטי הטבע המפורסמים ביותר בהיסטוריה, בפער ניכר ובקטגוריה משל עצמו. את פס הקול עיצב וחיבר האנס זימר, זוכה במספר פרסי אוסקר, ואחראי לכמה מהסרטים האהובים ביותר, כולל אבל לא רק – ״האביר האפל״, ״גלדיאטור״’, ״מלך האריות (1994)״ ולאחרונה – ״חולית (2021)״.

לפי הסרטונים, התמונות, המעורבים, ההבטחות ושיטת ההפצה, נראה שלאפל יש מוצר מבטיח בז׳אנר התיעודי הפופולרי הזה. בטח כשהם מבטיחים מבט רענן מבחינה אקדמית על התחום השחוק של דינוזוארים לדור שחווה כמה גלגולים של סרטי ״פארק היורה״. מה שחסר לי זה לדעת כמה מהסדרה יהיה בסגנון עלילתי (תיאור של חיי משפחה למשל) וכמה, אם בכלל, יהיה יותר ״חינוכי״. בכל מקרה יש להם אותי לפחות לפרק או שניים. 

הצצה נוספת:

הסדרה ״Prehistoric Planet” תשודר בין ה-23 ל-27 במאי באפל טיוי+ כמובן.

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *