אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

הסדרה מר קורמן לא תחודש לעונה נוספת

הפרוייקט של ג׳וזף גורדון לוויט המוערך לא הצליח לקבל חידוש לעונה נוספת ולמעשה בוטל

שתפו:

בפעם השנייה בלבד, אפל בחרה שלא לחדש סדרה לעונה השניה. הפעם מדובר בסדרה שדי ציפיתי לה – ״Mr. Corman״, ב(שימו לב)-כיכובו, כתיבתו, הפקתו ובימויו של ג׳וזף גורדון לוויט שחזר לטלוויזיה אחרי שנים רבות. 

עלילת הסדרה סבבה סביב מורה לכיתה ה׳ שמתמודד עם חרדות החיים, דכאונות, נשים, השאלות הגדולות והקטנות של החיים ועל מהותו כבן אדם. הספקתי לראות פרק אחד בלבד, הוא היה מוזר, מדכא במידה המתאימה, מצחיק ומבלבל כיון שלמרות שאתה אמור לחבב את הדמות הראשית, אתה לא יכול שלא לסלוד ממנו מעט. אולי כי הוא קצת מזכיר לך את הבעיות שלך עצמך.

הסדרה התחילה לא רע מבחינה ביקורתית וכולם ציפו לפרוייקט חדש של גורדון לוויט, אך כנראה שהוא לא הצליח מספיק בשביל אפל, בטח ביחס לקומדיות אחרות שעלו בשירות וזכו לשבחים, פרסים או לכל הפחות הצלחה מספקת לעוד עונה.

אבל זה לא סוף הרומן של גורדון לוויט ואפל, בימים אלה עלה בשירות פרוייקט אחר לגמרי שלו, ״Wolfboy and the Everything Factory”, סדרה מונפשת נהדרת אותה הוא מפיק ונותן את קולו. הסדרה מדברת על ילד אנושי שמגיע לממלכה דמיונית עם מפעל ה״כל-דבר״, בה לדמיון שלו יש את הכח לשנות את העולם. כן… קצת שונה ממר קורמן…

מר קורמן מצטרף ל ״Little Voice״ כסדרות היחידות באפל טיוי+ עד כה שבוטלו לאחר עונה אחת בלבד. את ״קול קטן״ דווקא צפיתי במלואה ומאוד נהניתי, היא היתה גם הפסד ייצוגי לאפל עם שחקנית כוכבת צעירה ושחקן צעיר על הספקטרום בהופעת בכורה נפלאה.

מקור, Deadline:

Joseph Gordon-Levitt’s ‘Mr. Corman’ Canceled By Apple TV+ After One Season

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *