אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

טריילר לסדרת המד״ב הקוריאנית Dr. Brain

אהבתם את משחק הדיונון? קבלו טריילר לעוד סדרה קוריאנית שלא קשורה בכלל ללהיט מנטפליקס ובכלל שייכת לאפל, אבל עדיין מאוד מאוד קוריאנית.

שתפו:

מדען למדעי המוח חווה טרגדיה נוראית כל משפחתו נהרגת בתאונה מסתורית. כשהוא ממוטט ומתוסכל הוא פונה למדע על מנת לפענח מה קרה, על ידי פעולות להן הוא קורא ״סנכרוני מח״ עם מתים, על מנת לגשת לזכרונות שלהם ואולי לקבל רמזים למה שקרה. הטריילר מרחייב על תקציר העלילה הזה ומראה לנו את המתח והמסתורין הנבנים כתוצאה מהפעולות של ״ד״ר מוח״, כולל רגעי מתח, אימה, גועל ופעולה.

הסדרה הקוריאנית הראשונה באפל טיוי+, Dr. Brain או ד״ר מוח, תעלה לשידור ברחבי העולם ב-4 בנובמבר, יום אחרי ארצות הברית, עם פרק בכורה ראשון ולאחר מכן פרק נוסף כל שבוע למשך שישה פרקים.

הסדרה מבוססת על סדרת קומיקס אינטרנטית קוריאנית באותו שם מאת Hongjacga. את הסדרה מפיק ומביים קים ג׳י-וון, שאחראי ללהיטים קוריאנים שפרצו גם למערב כגון I Saw The Devil. השחקן הראשי הוא לי סון-קיון, בעל תפקיד משנה ב״פרזיטים״ זוכה האוסקר.

אני משער שהסדרה תתורגם ותדובב לכל השפות הרלוונטיות, והקהל הישראלי שהרגע חווה את משחק הדיונון יתרגל בקלות לעוד סדרה קוריאנית.

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *