אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

רשימות ההשמעה החדשות נחשפות ב-Apple Music

אפל הכריזה על רשימות השמעה חדשות המבוססות על מצבי רוח ופעילויות מסוימות, עכשיו הפלייליסטים האלה באוויר ואתר אחד חושף את כל הרשימות עם קיצורי דרך נוחים

שתפו:

יחד עם ההכרזה על המסלול הקולי המוזל ל Apple Music, אפל הכריזה גם על רשימות השמעה (פלייליסט Playlist בלעז) חדשות המבוססות על מצבי רוח ופעילויות. רשימות ההשמעה אמורות להקל על המשתמשים בקולם בלבד על מנת לבחור מוזיקה, כך שיוכלו פשוט לבקש מוזיקה על פי מה שהם עושים או משהם מרגישים באותו רגע. רשימות ההשמעה האלה מגיעות לכולם, אבל לא תמיד קל למצוא אותם או להבין מה בדיוק צריך לבקש מסירי על מנת להאזין להם.
למזלנו, אתר Macstories המדהים ריכז את מרבית רשימות ההשמעה האלה לכתבה מרוכזת אחת, מחולקות על פי קטגוריות. למיטיבי לכת ומי שרוצה גישה לכל רשימות ההשמעה, הם יצרו גם Shortcut שניתן להוסיף לאייפון או כל מכשיר תומך ולגשת לתפריט שיאפשר לכם לבחור ולגשת לכל רשימת השמעה.
אני מצרף כאן את מקבץ רשימות ההשמעה הראשון שלהם מתוך הכתבה, אך לכל השאר אני מפציר בכם ללכת ולהתרשם מהמחקר שלהם ובכלל מהאתר המעולה הזה.

Happy

וככה זה נראה במכשיר:

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *