אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

עדכונים משמעותיים בכל הפלטפורמות לחבילת iWork

אחרי שכל מערכות ההפעלה שלה עודכנו, אפל פונה לעדכן גם את תוכנות הדגל שלה

שתפו:

אפל שחררה השבוע שלל עדכונים לתוכנות ה״אופיס שלה״: תוכנת המצגות, הלא היא Keynote, קיבלה יכולות ״קורונה״ משמעותיות של צירוף וידאו חי של הדובר למצגת עצמה, ממצלמת המחשב או מצלמות חיצוניות, כולל אפשרויות לגדלים שונים, רקעים, שילובים ועוד.

keynote video presentor

יכולת נוספת שתעזור להצגת מצגות מהבית היא האפשרות לשתף פעולה עם דוברים נוספים באותה מצגת, כשבכל שלב כל אחד יכול להשתלט על המצגת ולהמשיך אותה מאותה נקודה.

Apple iWork update multi presenter 09282021

תכנת עיבוד התמלילים, Pages, שהיא כבר הרבה יותר תכנת פרסום והוצאה לאור בימינו, הותאמה בצורה הרבה יותר טובה לאייפון, גם לתצוגה וגם לכתיבה.

Pages iPhone

גליון הנתונים Numbers קיבל את העדכון המשמעותי והשימושי ביותר למשתמשים מתקדמים עם תמיכה בטבלאות Pivot, כשאפל מנסה להדגיש את קלות השימוש והנראות של התוכנה שלה, כשהיא רומזת כנראה לחוסר אטקרטיביות והבלבול אצל המתחרות. יחד עם זאת מציעה גם ייבוא קל של טבלאות Pivot מאקסל כמובן.

Apple iWork update pivot tables 09282021

בנוסף יש גם סוג חדש של גרף – רדאר, שמאפשר תצוגה נוחה של נתוני שטח אחד על פני השני על מנת להשוות נתונים ויזואלית.

Apple iWork update radar 09282021

לבסוף תכונה שהגיעה לכל התוכנות בכל הפלטפורמות במערכות ההפעלה החדשות היא תרגום. אמנם לא לעברית כרגע, אבל זה פעיל וקיים מאנגלית לשפות נוספות, כולל הקראה של הטקסט והחלפתו בגרסה המתורגמת.

Apple iWork update translate 09282021

מקור: אפל

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *