אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

פרסים, פרטיות ושעון באקסטרים

המקבוק אייר החדש - חדש, השעון החדש - אקסטרים, הבטאות החדשות - ציבוריות, מצב לוקדאון - לפרנואידים, אפל טיוי - מועמדת וסטיב ג׳ובס - מכובד לאחר מותו.

שתפו:

החלו ההזמנות למקבוק אייר החדש (וכנראה גם המכירות עד שתאזינו לזה), גורמן מדווח בבטחון על גרסת אקסטרים לשעון שיגיע, גרסאות בטא ציבוריות משוחררות ועם פיצ׳ר חשוב במיוחד, המון מועמדויות להמון פרסים לאפל טיוי+ וגם כמה חדשות נוספות כולל פרס מיוחד לג׳ובס לאחר מותו ופרידה סופית מג׳וני אייב.

 • הפודקאסט הוא חלק מהאתר applog.co.il ומועבר כמו כמעט כל שבוע בשידור חי ביוטיוב, פייסבוק וכמובן טלגרם בהשתתפות הקבוצה הנפלאה של אפלוג. ניתן למצוא את כל פרטי השידור וגם את כל הדרכים להירשם ולהאזין לפודקאסט ברשומות הפרק ב- Applog.co.il או בנגן בו אתם מאזינים ממש ברגע זה.
 • ניתן לעזור לנו בפטריאון! תודה לתומכים שלנו – טל בקרמן, יוסי ניבין, רועי הרשקוביץ ושחק צרפתי!
 • פרק 104 של אפלוג, כפי שהוקלט ב-13.7.2022: תכנית חדשות ומחשבות על אפל וטכנולוגיות שפוגשים בדרך, מבית רפ״י – רשת פודקאסטים ישראלית

 לא לשכוח לעקוב אחרינו ולספר לחבר או שתיים על התכנית:

חומרה ומוצרים

 • הזמנות החלו למקבוק אייר החדש |
  בצל הביקורות על גרסת הבסיס למקבוק פרו 13 החדש, אפל הכריזה על פתיחת ההזמנות למקבוק אייר בשישי הקודם ותחילת מכירה בפועל בשישי הקרוב. נראה שרק הדגם הבסיסי זמין, לכל השאר כבר צריך לחכות לא מעט.
 • גרסת אקסטרים לשעון |
  גורמן משדרג את השמועה שלו מהניוזלטר לכתבה ראשית, מדווח על גרסה קשוחה יותר, עם חיי סוללה ארוכים יותר, מסך גדול יותר (2 אינץ לעומת 1.9) וקייס מתכתי חזק יותר מאלומיניום ומסך עמיד יותר מהנוכחי. הכל למטרות ספורט ופעילות אקטיבית. זה במקביל לדגם רגיל ודגם SE חדש.
  בניוזלטר שלו הוא הוסיף פרטים נוספים שלא לכתבה, כמו התחושה שהדגם פרו הזה יחליף או יוריד מחשיבות הEdition. ושיהיו פיצרים כמו מדידת חום בשעון.

תוכנות ושירותים

חדשות נוספות

בונוס – חדשות מקומיות

פרקים

 1. 00:00:00 אפלוג 104 – פתיחה
 2. 00:02:10 המקבוק אייר החדש
 3. 00:05:18 גרסת אקסטרים לשעון
 4. 00:12:29 הבטאות הציבוריות
 5. 00:18:03 מצב לוקדאון מאובטח
 6. 00:24:30 פרסים לאפל טיוי+
 7. 00:32:54 חדשות נוספות
 8. 00:42:53 בונוס לוח שנה
 9. 00:45:42 פרידה – אפלוג 104

כל הקישורים במקום אחד:

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *