אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

השקת שעון סדרה 7 – עדכונים וחדשות

רצף ידיעות, חדשות ועדכונים מיום השקת השעון סדרה 7 ודברים שלמדנו קצת אחרי

שתפו:

ההשקה בפועל

אחרי המתנה ממושכת אתמול (שישי, 8.10) החלה המכירה המוקדמת לשעון החדש, כשהמכשירים הראשונים יגיעו ללקוחות (במדינות נבחרות) שבוע הבא, ב-15.10.

ההדלפות רגע לפני

עוד טרם המכירה שתי ידיעות עשו את סבב האתרים הבינלאומי:

ג׳ון פרוסר פרסם את רשימת המכירים המלאה, שלא היתה זמינה עד שאפל העלתה מחדש את האתר שלה אתמול.

ישראלי מאוד טיפש מחברה סלולרית מאוד חסרת אחריות פרסם תמונות ראשונות של השעון סדרה 7 עוד לפני שהגיע ללקוח אחד בעולם, וככל הידוע לנו ולכל שאר מקורות החדשות בעולם, אלה היו התמונות האמיתיות בשטח של השעון. הידיעה עשתה את הסיבובים בכל האתרים, אחרי שהבחור פרסם את התמונות בקבוצת פייסבוק ישראלית סתם כדי להתלהב. לא היה שם שום מידע מעניין וזה לא באמת תרם לאף אחד.

מצב המלאים

השעון אולי יגיע לכמה לקוחות מאושרים שבוע הבא, אבל נראה שרבים מהמזמינים יאלצו לחכות חודש או יותר, במיוחד אלו שהזמינו את הדגמים היקרים יותר, או שילובים עם רצועות מסוימות. ההמלצה היא כמובן לא להתייאש ולחפש את השילוב שישלב את הזמינות המוקדמת היותר והדגם המתאים לכם ביותר.

אגב, סדרה 6 הפסיקה להימכר מיד לפני שהחנות ירדה לצורך מכירת סדרה 7. השעון SE היה זמין בגרסתו המחודשת (שזה אומר בעיקר כבל חדש) מיד לאחר ההכרזה של אפל).

דברים שלמדנו עכשיו

אם אתם רוצים את הטעינה המהירה שאפשרית בשעון סדרה 7, אתם צריכים להשתמש בכבל שהגיע עם השעון עצמו, למרות שנראה זהה לקודם, זאת בשילוב מטען 20w.

יש אכזבה מסויימת לגבי מגוון הצבעים הזמינים לשעון, במיוחד בגרסה הבסיסית, שחסרה צבעים בסיסיים כמו כסף ושחור.

מידות – סדרה 7 כבדה מעט יותר מסדרה 6, אבל מבחינת עובי למשל השעון נשאר זהה.

Apple watch series 7 casing

שתפו:

עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *