אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

שמועה: שעון סדרה 7 יגיע ללקוחות באמצע אוקטובר [עדכון: זה נכון]

ג׳ון פרוסר טוען שהזמנות מוקדמות לשעון החדש יחלו שבוע הבא וישלחו עוד שבועיים

שתפו:

כטיבן של שמועות, הרוב כבר די כתוב בכותרת – על פי מספר מקורות של ג׳ון פרוסר (שממש לא מזמן הודה בטעותו לגבי העיצוב של השעון סדרה 7) אפל מתכננת להתחיל לאסוף הזמנות לשעון החדש החל משבוע הבא, מה שאומר שהוא יתחיל להישלח ללקוחות מתישהו באמצע אוקטובר.

אם אני אכניס פרשנות שלי לעניין אז אני לא הייתי סומך על זה. אם התאריך היה כל כך קרוב אני מאמין שאפל היתה מכריזה עליו מראש. כמו כן, יש סיכוי סביר שאמצא אוקטובר שמור להכרזה על מקבוקים חדשים ואפל לא אוהבת לערב שמחה בשמחה אלא ליצור רצף של חדשות חיוביות על פני מספר שבועות. בנוסף, דיווחים על בעיות מלאי ברכיבים ועבודות ייצור ממשיכים להגיע גם ממקורות הקשורים לאפל, באופן שכנראה ישפיע על השעון יותר מכולם, במיוחד לאור הדיעה הרווחת והדי הגיונית שאכן היה איזשהו שינוי בתכניות בחודשים האחרונים (ולא ברגע האחרון) ששינה את לוח הזמנים.

בקיצור, זו שמועה. קחו את זה בערבון מוגבל ובכל מקרה לא הייתי צופה מלאי סדיר לחלוטין. מצד שני, לא מדובר בשדרוג מרגש יותר מדי לסדרת השעונים של אפל, אז יכול שמלכתחילה לא תהיה קפיצה יותר מדי של צרכנים להחלפת השעונים הקיימים.

[עדכון 4.10.2021 אפל הודיעה, בדיוק כפי שהשמועה דיווחה, שהזמנות מוקדמות תחלנה ב8 באוקטובר והמכירה תחל שבוע לאחר מכן ב15 באוקטובר. Apple Watch Series 7 orders start Friday, October 8, with availability beginning Friday, October 15]

מקור:

https://www.frontpagetech.com/2021/09/30/exclusive-apple-watch-series-7-to-begin-shipping-mid-october/

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *