אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

השמועה השבועית: מצלמת 48 מגהפיקסל ועדשה טלסקופי

הדיווח השבועי הכפול של מינג צי קוו מתמקד בעדשה של האייפון הבא וזה שאחריו וכמובן נגיעות של משקפי המציאות המדומה

שתפו:

עוד דיווח של מינג-צ׳י קוו ועוד פעם שאני צריך להזכיר לכם שהוא אמנם מחובר היטב לקווי הייצור במפעלים שמייצרים לאפל את המכשירים והרכיבים, אבל הוא לא ממש מבין בצירי הזמן והתכניות של אפל ברמת המוצר.

אחרי שסגרנו את הפינה הזו, הדיווח הנוכחי משלים דיווח משבוע שעבר שדיבר על מצלמת 48 מגה-פיקסל באייפון 14 פרו הבא עלינו לטובה, ורק בדגם הפרו, יחד עם יכולת צילום וידאו ב-8k.

לא מדובר ב-48 מגה-פיקסלים אמיתיים, או יותר נכון באיכות מקסימלית. אלא רזולוציה שנגיע אליה רק בתנאי תאורה מעולים. בתנאי תאורה נמוכים הפיקסלים ״יאוחדו״ חזרה למצלמת 12 מגה-פיקסל שתנצל את גודל הפיקסל ללכידת אור טובה יותר.

בכל מקרה, קיו הוסיף דיווח נוסף מיצרן עדשות טייוואני שמדווח שאפל מתכננת גם עדשה פריסקופית לשנה שאחרי הבאה, כלומר אולי באייפון 15 או מה שלא יהיה ב-2013 נראה עדשת מצלמה עם זום אמיתי וגדול יותר מפי 3 שיש כיום.

כמובן שקיו גם מחבר את הדיווחים האלה לדיווחים על משקפי מציאות רבודה/מדומה ומצלמות הוידאו המשופרות יעזרו ליצור תכנים שנוכל להנות מהם דרך המשקפיים של אפל.

מקור: Macrumors

How the iPhone 14 Pro's Upgraded 48-Megapixel Camera is Expected to Work

Kuo: iPhone 14 Pro to Feature 48-Megapixel Camera, Periscope Lens Coming 2023

 

 

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *