אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

שמועה הגיונית: אייפד אייר משודרג באביב הקרוב

האייפד אייר מקבל קצת אהבה ושמועות לקראת רענון אפשרי בחודשים הקרובים והדבקת הפער מול אחיו

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב reddit
שיתוף ב vk

מחזורי החיים של האייפדים השונים לא תמיד יציבים, ומלבד האייפד הבסיסי שיוצא כל שנה, האייפד פרו, מיני ואייר לא יוצאים בדיוק כל שנה וכשיוצאים זה לא תמיד עם שדרוגים שתואמים לאלו שקיבלו הדגמים האחרים ולעיתים בהפרש ניכר של שנים או דורות שלמים של מעבדים.

כך קרה גם לאייפד אייר, שאמנם לתקופה מסוימת נראה כמו אלטרנטיבה מעט זולה יותר לאייפד פרו פתאום נעקף בסיבוב על ידי המיני עם פיצרים כמו מצלמת Center Stage, מעבד A15 ועוד. וגם הפרו קפץ מעליו בשתי דורות מעבד וגם מסך מיני לד לדגם ה12.9״. כך שהאייר הפך ליקר מדי מהר מדי.

אבל עכשיו Macrumors מביאים סיכום שמועות של הבלוג היפני Mac Otakara שמדווח על אייפד אייר חדש לגמרי שייצא ב״אביב״, כלומר באירוע כלשהו במרץ או אפריל הקרובים, במועד המשוריין בד״כ להשקות שקודמות לכנס המפתחים של אפל.

על פי הדיווחים העיצוב הכללי והגודל יהיו דומים, כולל הTouch ID בכפתור, חיבור USB-C וצבעים שונים. מה שחדש יהיה קישוריות דור 5, מצלמה קדמית רחבה 12 מגה פיקסל בשביל סנטר סטייג׳ כאמור, מעבד A15 כאמור ותאורת פלאש מרובעת.

אז כן, זו שמועה. אבל זה השלב בו התגשמות חלק מתוך השמועות הן פחות או יותר עובדה בשטח, השאלה היא רק כמה מזה נכון וכמובן מתי בדיוק זה יקרה.

מקור: Macrumors

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב reddit
שיתוף ב reddit
שיתוף ב vk
עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.