אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

אייפון SE ואייפד אייר חדשים ב-8 למרץ על פי גורמן

המקורות המלחששים של מארק גורמן מוסרים שעוד חודש נשב מול המסך ונצפה באפל משיקה אייפון ואייפד חדשים אבל לא ממש מרגשים. מה עוד אנחנו צפויים לראות?

שתפו:

לפעמים צריך לפרסם כתבה או פוסט רק כדי שזה יהיה רשום או חקוק בסלע או משהו, אז הנה. רשמתי. מארק גורמן מציין בפוסט השבועי שלו (תזכורת – זו לא כתבה רשמית של בלומברג, לכן לא מחוייבת לאותם סטנדרטים רשמיים) שעל פי המקורות שלו אפל צפוייה לעשות אירוע הכרזה בשמיני למרץ (היי, זה ממש עוד חודש).

מה יהיה באירוע? הוא מוכן פחות או יותר ״להתחייב״ על שני מוצרים, עליהם יש שמועות מבוססות כבר לא מעט זמן – אייפון SE חדש (דור שלישי) ואייפד Air חדש (דור חמישי). האייפון החדש צפוי להיראות דומה עד זהה ל-SE הנוכחי, שבתורו דומה עד זהה לאייפון 8. ההבדלים יהיו כמובן בקרביים, עם מעבד A15 ויכולות סלולריות מהדור החמישי. האייפד החדש אמור להיות קצת יותר מרגש אבל לא בהרבה, כשלאותו שדרוג במעבד וסלולר יתווספו שדרוגי מצלמה שיעזרו לו להדביק את הפער לשאר האייפדים.

האם נראה גם מקים באירוע? על זה גורמן לא מוכן להתחייב. לדבריו אנחנו צפויים לראות מספר מקים באביב, כלומר ממש בחודשים הקרובים, אך זה כנראה לא יהיה באירוע של ה-8 למרץ. אולי כי הם לא יהיו מוכנים, אולי כי לא יהיה מספיק זמן כדי לדבר על איימק פרו, מק מיני מהפכני או אולי אפילו על הדור הבא, הלא הוא M2. ההימור המושכל הוא, שאם אפל אכן תשיק מק כלשהו ממש בקרוב, זה יהיה המק מיני המשודרג עם מעבדי ה M1 Pro/Max שאמור להשקיט את הרוחות עד שיושק איימק פרו ושאר המקים עם מעבדי הדור הבא.

לדעתי אירוע אם אייפון ואייפד בלבד (ואפילו אם זורקים פנימה גם מק מיני שאת המעבד שלו אנחנו כבר מכירים) יהיה קצר מדי ולא מספק, אלא אם כן ״מובטח״ לנו אירוע נוסף באפריל ושני האירועים יהיו כ-50 דקות, דבר שאפל עשתה לאחרונה באירועי אוקטובר-נובמבר. לכן יתכן ונראה מוצר נוסף, קטן ככל שיהיה, או שירות, או אפילו סתם טפיחלה עצומה על השכם בכל מה שקשור לאפל טיוי, יוזמות חברתיות או סביבתיות וכן הלאה.

בכל מקרה, זה היה הדיווח. לנו נשאר רק לחכות.

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *