אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

שמועה בקטנה: אפל רשמה זכויות על השם RealityOS

כלומר, לא בדיוק אפל, כנראה חברת קש רשמה את הסימן המסחרי כדי למנוע דיבורים מיותרים. אבל הנה - אנחנו מדברים

שתפו:

אין טעם לבזבז הרבה מילים כתובות על משהו שבזבזתי עליו כל כך הרבה מילים מדוברות בפודקאסט האחרון, אז הנה החדשות בקצרה – בחור בשם פרקר אורתולני גילה שחברה בשם Realtyo Systems LLC רשמה סימן מסחרי על השם RealityOS במדינת דלוור בארה״ב (הידועה כמדינה בה רושמים דברים וחברות, זה קטע כזה, לא משנה), השם שאמור להינתן למערכת ההפעלה למשקי המציאות הרבודה של אפל, או לפחות השם הזמני.

 

מה שמעניין הוא שמשהו דומה קרה בעבר כשחברה קטנה ומסתורית בשם Yosemite Research LLC רשמה את הסימנים המסחריים של שמות המערכות הפעלה של אפל למק. ומה שכבר ממש מחשיד הוא, ששתי החברות רשומות בדיוק באותה כתובת. אז ראש הגנב, כובע, עשן, אש וכל זה.

הסימן עצמו נרשם בדצמבר 2021 והתגלה כאמור עכשיו, הרישום התבצע כחודשיים לפני שהשם התגלה בקוד תכנה שצץ ברחבי הרשת. מה שמאוד מסתדר מבחינה כרונולוגית לגבי אירועי העבר, אבל לא אומר לנו כלום לגבי העתיד. לכן זה בינתיים רק סיפור נחמד על הכיוון שכולנו יודעים שאפל הולכת בו, אבל שום דבר קונקרטי לגבי תאריך מדויק.

הפרק בו דיברתי ארוכות על שמועות המשקפיים העדכניות:

מקור: Apple’s RealityOS for rumored headset appears in trademark application | The Verge

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *