אפלוג - חדשות, מחשבות ופודקאסט על אפל

תיאום ציפיות ועדכונים אחרונים לאירוע האייפונים בגדול

בואו נעשה סיכום זריז של מה שגילינו בימים האחרונים מאז נודע לנו סופית על קיום האירוע

שתפו:

לקראת השידור שלנו, גם באירוע עצמו ובעיקר אחריו:

עמוד השידורים החיים שלנו, הכל שם.

שידור היוטיוב של סיכום האירוע ב22:00, ניתן להירשם לתזכורות כבר עכשיו!

ליווי האירוע בשידור חי יהיה בקבוצה שלנו וגם בטוויטר.

בואו נעשה סיכום זריז של מה שגילינו בימים האחרונים מאז נודע לנו סופית על קיום האירוע. אני לא מתייחס להדלפה המדויקת לכאורה של כל פרט קטן באייפון, בשלב הזה אני מעדיף להישאר קצת מופתע. כן נסכם את התמונה הגדולה ומה נראה או לא נראה באירוע.

לפני הכל – יכול מאוד להיות שהמוצר העיקרי היחידי שנראה באירוע הוא אייפונים, כשכל שאר ההימורים נדחים לאירוע נוסף חודש הבא או בכלל עמוק לסוף השנה ושנה הבאה. כלומר יכול להיות ששוב נראה אירוע קצר ומהודק של שעה, ועוד אחד כזה חודש הבא. אני בעד.

עכשיו, לגבי מה נראה בפועל:

ברברת – כמה האייפון מצליח לאחד בין אנשים בקורונה, איך ההצלחה שלו חוצה גבולות. כמה חנות האפליקציות מצליחה, הגיוון והשימושיות שלה וההצלחה הכלכלית של המפתחים. אולי כמה מילים על בריאות וקיימות כמובן. מבחינה פרקטית, אולי גם על שרשרת האספקה המעולה של אפל ואיך הלקוחות עדיין מקבלים מוצרים בזמן ושירותי תיקונים והחלפות אם צריך.

Apple using retail stores as distribution centers to speed up new product deliveries

אייפונים – המניה הבטוחה היחידה באירוע הזה היא שנראה אייפונים חדשים. הדברים הנוספים שכנראה נגלה בסדר ודאות יורד – השם יהיה נגזרות של אייפון 12, יהיה אייפון מיני, תמיכה בוריאציה כלשהי של דור 5, סך הכל ארבעה דגמים חדשים, עיצוב חדש וצבעים חדשים, מערכי צילום חדשים, מסכי OLED לכולם. הדבר הכי פחות ידוע או בטוח הוא תאריכי המסירה ללקוחות של כל דגם, כשיש סיכוי סביר שכולם יפוזרו מזמינות מיידית ועד זמינות ראשונית רק באמצע או סוף נובמבר.

Full Details of iPhone 12 Lineup Allegedly Leaked Ahead of Next Week's Apple Event

אזניות – אירוע עם אייפונים, בו הם אולי ימסרו שאין יותר אזניות בקופסה, יכל להיות מושלם להשקת אזניות חדשות. אבל כנראה שזה נדחה להמשיך השנה, אולי כאמור לאירוע נפרד, אולי סתם כהשקה שקטה.

Prosser: AirPods Studio to Start at $350 But Won't Feature at Next Week's Apple Event, AirTags Delayed Until March 2021 – MacRumors

הומפוד – גם כאן כנראה נראה רענון כלשהו רק חודש הבא ולא באירוע הנוכחי, רענון שאולי יהיה מוצר חדש לגמרי, דגם מיני ב99 דולר.

Leaker: HomePod 'Mini' Will Launch Next Month Costing $99 – MacRumors

איירטאגס – האכזבה הכי גדולה מבחינתי, AirTags נדחו לאביב 2021 כנראה. חבל, יכלו להיות מוצר משלים מעולה ליכולות של אייפון. מצד שני, מוצר די מיותר בתקופת הסגרים שלנו כרגע.

AirTags won't debut until March 2021, AirPods Studio could cost up to $599

מקים עם אפל סיליקון – זה היה גם ככה קלוש או מקסימום כמה משפטים בסוף האירוע, אבל עכשיו זה כנראה די ודאי שנשמע משהו על מק חדש עם אפל סיליקון רק חודש הבא. שוב, כנראה באירוע נפרד.

Wait for first Mac with Apple Silicon might stretch into November

אייפד אייר 4 – תאריך תחילת מכירה. כן, למה לא. בסוף כשמסכמים את כל הדגמים, מחירים ותאריכי הזמנה יכול להיות שיציינו גם את האייפד אייר, לו לא היה תאריך רשמי עד כה.

עמוד השידורים החיים שלנו, הכל שם.

שידור היוטיוב של סיכום האירוע ב22:00, ניתן להירשם לתזכורות כבר עכשיו!

ליווי האירוע בשידור חי יהיה בקבוצה שלנו וגם בטוויטר.

שתפו:

Picture of עומר ניניו

עומר ניניו

עורך ראשי ומנחה אפלוג, מייסד רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית. מומחה אפל בחברת wediggit במשרה מלאה, פודקאסטר במשרה ללא תמורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *